Nonsensy z nauki polskiej i zagranicznej
Blog > Komentarze do wpisu

Energia z orgazmu

Należy hydrze podciąć żyły, odciąć źródła zasilania! Trzeba jak najwięcej urządzeń zasilanych wolną, czystą, darmową energią budować, stosować i

UPOWSZECHNIAĆ !!!

Jak najwięcej budować domowych, małych elektrowni - wiatrowych, słonecznych, wodnych, budować i stosować silniki orgonowe...

- Tak o zwalczanie lobby paliwowo-energetycznego apeluje inż. Andrzej Kraśnicki, przyszły konstruktor silnika antygrawitacyjnego, główny bohater portalu grawitacja.org.

Co to są silniki orgonowe? Wikipedia podaje:

Orgon - jest nazwą dla podstawowej energii kosmicznej, której odkrycie postulował Wilhelm Reich w latach trzydziestych XX wieku.(...)

W. Reich mocno rozwija ww. koncepcje wraz z kontrowersyjnymi wówczas badaniami nad orgazmem. Jego publikacje zdobywają popularność na Zachodzie przyczyniając się do zainteresowania uzdrawianiem orgonem. (...)

Spadkobiercy idei orgonu nadal propagują praktyki akumulowania i wdychania orgonu w tzw. "akumulatorach orgonu" jakie pozostawił po sobie Wilhelm Reich. Techniki te znajdują głównie zastosowanie wobec osób żywiących wiarę w skuteczność bioenergoterapii. Inną dziedziną, której wiarygodność również kwestionuje wielu naukowców, jest technika manipulacji pogodą. Pochodzi wprost od W. Reicha; stosuje tzw. działa orgonowe do sprowadzania deszczu lub przeganiania chmur.

Angielska Wikipedia dorzuca więcej pikantnych szczegółów:

Reich rozwinął teorię, że zdolność do odczuwania miłości seksualnej zależy od fizycznej możliwości uprawiania miłości, co nazwał "potencją orgastyczną". Próbował mierzyć męski orgazm, zauważając fizjologiczne pojawienie się czterech oddzielnych faz: pierwsza - psychoseksualne podniecenie lub napięcie; druga - erekcja penisa, z towarzyszącym jej "ładunkiem", który Reich zmierzył elektrycznie; trzecia - wyładowanie elektryczne w momencie orgazmu; czwarta - relaksacja penisa. Reich wierzył, że zmierzona przez niego siła jest osobnym typem energii obecnej we wszystkich formach życia i nazwał ją "orgonem".(...)

Orgon, nazwany tak od zjawiska seksualnego orgazmu, jest według Reicha kosmiczną energią. Właściwie - TĄ kosmiczną energią. Reich nie tylko ją odkrył. Widział ją, zademonstrował i nazwał na jej cześć miasto - Orgonon w stanie Maine (USA). Tu zbudował akumulatory orgonowe, które wynajmował pacjentom, aby czerpali z nich "potencję orgastyczną".

sobota, 01 września 2007, anuszka_ha3.agh.edu.pl

Ta strona ma fanpage. Lajkujcie!


Polecane wpisy

  • Medycyna nieliniowa

    "Według teorii dr. M. W. Kutuszowa, jednym z wiodących czynników regulujących w żywej materii jest światło. Fotoaktywność, fotokataliza, polaryzacja, anizotropi

  • Nie homeopatia, a reliz-aktywność

    Pracownicy i członkowie Rosyjskiej Akademii Nauk zwrócili się do ministerstwa zdrowia o uznanie nowej klasy leków. (...) Twórca nowej klasy preparatów, członek-

  • Szkolenie BHP

    Tymczasem w Rosji, w Instytucie Fizyki i Nanotechnologii Państwowego Uniwersytetu Politechnicznego w Petersburgu, na szkoleniu BHP uczono o oddziaływaniu telefo

Komentarze
2007/09/03 17:37:56
Hmmm, u mnie na lekcjach fizyki o tym nie wspominali a to przecież takie ciekawe, zwłaszcza w połączeniu z manipulacją pogodą. Niech no ja złapię tych zboczeńców, którzy psują popołudnie ulewnym deszczem!
-
2007/09/03 19:25:59
bardzo ladna ta strona (grawitacja.org). pan jeździ zbiera informacje, perełki ze świata "naukowców" i tyle wie, a ja jak głupi czwarty rok ucze się tych kłamstw podawanych przez imperialistyczne swinie:)
-
Gość: pawel.dtp, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2011/01/04 08:11:30
Hej, czemu ja to mam po japońsku tą grawitację.org??
Zmiana statystyk...
We wrześniu 2009:
8165 użytkowników
9536 wizyt
17330 odsłon